#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️
63 450 
54 570 
54 570 
63 450 
54 570 
54 570 
54 570 
63 450 
54 570 

Plakaty tryptykiPlakaty tryptyki jak sama nazwa wskazuje, składają się z trzech części. W zależności od wzoru, każdą część można ustawiać w dowolnej kolejności. Dzięki temu możemy uzyskiwać zupełnie nowy efekt wizualny każdego dnia!

Dlatego w zależności od humoru oraz nastroju plakaty na ścianie możemy łatwo powiesić oraz ściągnąć. Wszystko za pomocą przymocowania plakatów ram, które estetycznie wykończone nie psują całego efektu wizualnego. Najczęstsze motywy wykorzystywane w tryptykach to krajobrazy, kwiaty, motywy zwierzęce (zwłaszcza zebry).

Plakaty tryptyki – dekoracje składające się z trzech części

Motywy kwiatowe w różnorodnej kombinacji sprawdzają się w każdym wnętrzu. Ponieważ tryptyk żółte kalie to wyjątkowe połączenie eleganckiej czerni oraz ciepłego koloru żółtego. Delikatność oraz tajemniczość w jednym. Dlatego wszystkie dekoracje na ściany w postaci tryptyków wykonywane są również na wymiar. Wszelkie dane dotyczące wielkości są podane przez Klienta. Resztą zajmiemy się my.

x