#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️
49 609 
70 720 
70 720 
70 720 
70 720 
70 720 
49 609 
70 720 
70 720 
70 720 
70 720 
70 720 
70 720 

Fototapety folkowe wzory – ludowe motywy na ściany

Fototapety folkowe wzoryKolorowe ludowe koguciki sprzed lat znów wchodzą w świat dekoracji. Ponieważ jednym z najnowszych trendów w dekoracjach wnętrz jest zastosowanie fototapet z ludowym motywem. Będą one idealnym ożywieniem wnętrz. Fototapety folkowe wzory są bardzo kolorowe i wesołe, dlatego będą ciekawym kontrastem dla ciemnej ściany.

Szczególnie ciekawie prezentują się we wnętrzach typu loft. Proponujemy nowoczesny folk, gdzie tłem do łowickich wzorów są ciekawe tekstury. Odnajdziecie beton, cegłę, deski, tkaninę, korek lub kamienną posadzkę. Połączenie cegły oraz kolorowej fototapety folkowe wzory stworzy oryginalny klimat wnętrza.

Fototapety folkowe wzory – łowickie wycinanki i koguty

Wzory te inspirowane są Polską sztuką ludową. Ponieważ zgodnie z tradycją, głównym ich motywem są haftowane kwiaty oraz kolorowe koguty, które dzięki swoim oryginalnym kształtom nadadzą wnętrzu ludowego smaku. Dlatego jest dużo pomysłów na udekorowanie wnętrza łowickimi wzorami na fototapecie, w galerii prezentujemy najciekawsze z nich. Jednak każdy może sam pobawić się ludowymi wzorami i dobrać je do własnego indywidualnego stylu wnętrza. Wybrany wzór możemy wykorzystać na dowolnym materiale. Fototapety folklor w formie panoramicznej z warstwą laminatu nadają się do nowoczesnej kuchni. Dzięki takiej dekoracji nikt nie będzie mógł oderwać od nich wzroku.

x