Tylko teraz! OKAZJA - Z kodem: WiosnaWiosna 19% rabatu w koszyku na wszystkie gotowe dekoracje w sklepie
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
30 190 
90 570 

Czy byłyście kiedyś w gabinecie luster? A może zwiedzaliście Zamek Królewski w Warszawie i pewną bardzo charakterystyczną komnatę, w której lustra zawieszone na przeciwległych ścianach? Wrażenie głębi jest tak realne, że miałoby się ochotę przekroczyć szklaną taflę. Plakaty kremowe i beżowe 3D w rzeczywistości nie są wcale trójwymiarowe. Dzięki takim optycznym sztuczkom odniesiecie wrażenie, że płaszczyzna przed wami ciągnie się daleko aż do linii horyzontu.

Plakaty kremowe i beżowe – subtelne kolory na ścianę w salonie

Plakaty kremowe i beżoweO zjawiskach optycznych czy złudzeniu słyszał zapewne każdy, bowiem już w książkach dla dzieci pojawiają się fatamorgany. Nie są one niczym innym, jak odtworzeniem w wyobraźni nieistniejącej rzeczywistości. Podobne efekty, ale o wiele bardziej korzystne, mogą wywoływać plakaty w kolorze kremowym przestrzenne. Ich wspólną cechą jest to, że przedstawiają krajobrazy czy miejsca, które mają wizualną głębię.

W rzeczywistości jest to płaski obraz, na którym uwieczniono jakiś korytarz, pomieszczenie czy łąkę. Zdolności ludzkiego mózgu do przetwarzania tego obrazu tworzą dla nas obraz trójwymiarowy.

Plakat w kolorze kremowym i beżowym z motywem statków dodaje odwagi oraz zachęca do odbycia dalekiej podróży.  Jest to interesująca dekoracja na ściany każdego mieszkania. Plakat kremowy lub brązowy okraszony kolorem soczystej czerwieni zachodzącego słońca wraz z widokiem klifu to wspaniała dekoracja do naszego wnętrza.