Tylko teraz! OKAZJA - Z kodem: WiosnaWiosna 19% rabatu w koszyku na wszystkie gotowe dekoracje w sklepie

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Plakaty miastaPlakaty miasta nocą tworzą wprawdzie jedną kategorię i to stosunkowo wąską tematycznie, jednak pomimo to mogą się bardzo od siebie różnić. Inny charakter ma widok odległego miasta z drugiej strony wypełnionej odbijającymi się światłami rzeki. Inny widok nowomiejskiej ulicy pełnej neonów, pędzących samochodów i przechodniów. Pierwszy z tych motywów nastroi wyciszająco, spokojnie i romantycznie. Przy drugi nasunie się skojarzenie z hałaśliwym nocnym życiem, barami, dyskotekami i zabawą do białego rana. Zależnie od wyboru można tworzyć wnętrza sprzyjające wypoczynkowi, albo te designerskie, młodzieżowe i pełne energii.

Poza motywami wielkomiejskimi amerykańskie wzory na plakatach pojawiają się także w postaci słynnych mostów. Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście legendarny Golden Gate w wielu różnych modyfikacjach komputerowych. Jego konkurentem jest jeszcze bardziej amerykański w stylu Most Brooklyński. Most ten poza silnym związkiem z kulturą amerykańską jest także ciekawszy w formie i bardziej stylowy. Dopełnieniem amerykańskiej kolekcji są plakaty z napisami nawiązującymi do tego kraju. Polecamy także wersje graficzne, przypominające rysunki dawnych komiksów w wersji czarno-białej lub z barwnym akcentem.

Plakaty miasta – najpiękniejsze panoramy miast na ścianę

Osoby, które lubią podróżować i miały okazję poznać klimat miasteczek słonecznej Italii. Zwiedzając je z pewnością przekonały się, jak piękne, tajemnicze i pełne swoistej magii są wąskie uliczki ukryte wśród starej zabudowy takich miejsc. Włochy to kraj, który może poszczycić się zabytkami sprzed tysięcy lat. Im dalej sięga się w przeszłość tym więcej magii kryje się w kamiennych murach. Zgodnie z tradycją wczesnośredniowiecznej zabudowy przejścia pomiędzy domami są nieraz tak wąskie, że można dotknąć rękami ścian. Natomiast wejście w taki przesmyk w środku upalnego lata niesie wyjątkowe orzeźwienie płynące od strony kamiennych murów.

Plakaty uliczki to dekoracja, która nie tylko kryje w sobie tę tajemniczość, ale też bywa bardzo romantyczna. Zawdzięcza ten szczególny klimat słynnym kochankom z Werony. Plakaty z miastami to dekoracje, które uszlachetnią wystrój poprzez nawiązanie do historycznej przeszłości.