Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Wystrój wnętrz fototapety

Wystrój wnętrz fototapety nadadzą indywidualności każdemu pomieszczeniu

Wystrój wnętrz fototapety, były nieodłącznym elementem dekoracji wnętrz w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku, powróciły w wielkim stylu i w spektakularnych odsłonach. Wystrój wnętrz fototapety do lamusa przeszły monotonne wzory, wydrukowane na marnej jakości papierze. Obecnie mamy na rynku tysiące atrakcyjnych możliwości wystrój wnętrz fototapety, a współczesne materiały, z których wykonuje się tego typu dekoracje, są nieporównywalnie trwalsze i bezpieczniejsze dla zdrowia niż te z przeszłości. Wystrój wnętrz fototapety nadadzą indywidualności każdemu pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy aranżujemy wystrój domu, czy biura. Wystrój wnętrz fototapety przedpokój, jako miejsce pierwszego kontaktu z wnętrzem, powinno być jasne, optymistyczne i zachęcające do odwiedzin. Dlatego też sprawdzą się tu motywy spokojnych krajobrazów, nastrojowych pejzaży architektonicznych, delikatnej roślinności albo słów, układających się w hasła lub sentencje. Wystrój wnętrz fototapety pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, nabierze rumieńców po udekorowaniu go fototapetą z motywem bajkowym, zwierzęcym lub sportowym.  Polecamy :

  • wystrój wnętrz fototapety z motywem dmuchawca 
  • wystrój wnętrz fototapety z motywem folkowym
  • wystrój wnętrz fototapety z motywem włoskich uliczek 

Zobacz wystrój wnętrz fototapety na stronie naszego sklepu 

Wystrój wnętrz fototapety kuchni obejmują motywy, przedstawiające soczyste owoce, apetyczne ciastka albo ziarna kawy. Wystrój wnętrz fototapety w łazience nabierze elegancji, gdy ozdobimy ją fototapetą z jakimkolwiek motywem morskim lub nawiązującym do klimatu SPA.

Do obu tych pomieszczeń najlepiej będzie wybrać fototapety z najtrwalszych materiałów, odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne i na uszkodzenia mechaniczne. Wśród różnorodności motywów wystroju wnętrz fototapety, interesującą propozycją są dmuchawce, które występują w wielu odsłonach. Wystrój wnętrz fototapety na których mamy klasyczne ujęcia tych kwiatów, które pasują do wnętrz urządzonych tradycyjnie lub w stylu rustykalnym, jak również zbliżenia samych kwiatów, pokolorowanych na jaskrawe barwy, co przydaje im surrealistycznego charakteru. Wystrój wnętrz fototapety są to dekoracje odważne, które nadają się do dużych i nowoczesnych pomieszczeń. Salon i sypialnia to idealne miejsce dla dmuchawców. Po więcej inspiracji, wystrój wnętrz fototapety, warto zajrzeć na stronę internetową https://dekochatka.pl/kategoria-produktu/fototapety/. Wszystkie proponowane na stronie produkty powstały przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem