Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoba z babeczkami

Pomysł na ścianę w kuchni i w jadalni przy stole

 Inspirujący pomysł na ścianę w kuchni przy stole

Pomysł na ścianę w kuchni i w jadalni przy stole. Jeśli jesteśmy szczęśliwcami posiadającymi dużą kuchnię, możemy umieścić w niej stół i stworzyć kącik jadalny, przy którym będzie się zbierać cała rodzina. Takie rozwiązanie jest też do zastosowania w przypadku tak zwanych otwartych kuchni, połączonych z pokojem dziennym. W takiej sytuacji jadalnia może stanowić płynne przejście z przestrzeni kuchennej do salonu. Istotnym aspektem w tego typu aranżacji jest podkreślenie za pomocą odpowiednich pomysłów na ścianę w kuchni odrębnego charakteru przestrzeni, w której znajdzie się stół. Chodzi o to, aby wizualnie wydzielić ją od pomieszczenia, w którym przygotowuje się posiłki i nadać jej wyjątkowy klimat, sprzyjający spokojnemu biesiadowaniu. Doskonałym pomysłem na ścianę w kuchni przy stole lub jej sąsiedztwie są grafiki są :

  • tapety przestawiające apetyczne ciastka
  • fototapety z nieco staroświeckimi filiżanki z parującą kawą
  •  foto-tapety z napisami typograficznymi z tekstami zaostrzającymi apetyt

zobacz inspirujące propozycje w naszym sklepie                  

Pomysł na ścianę w kuchni i jadalni

Znakomitym rozwiązaniem jest  pomysł na ścianę w kuchni przez zastosowanie szablonu malarskiego z zabawną sentencją lub prostym rysunkiem graficznym. Są to bardzo stylowe pomysły na ścianę w kuchni, utrzymane w jednolitej kolorystyce, w związku z czym sprawdzą się zewnętrzu utrzymanym w niemal każdej stylistyce.

Odrębną kategorię pomysłów na ścianę w kuchni stanowią pastelowe obrazki, przedstawiające lukrowane babeczki. Przeważa na nich kolor różowy, pistacjowy i biały, a ich styl nawiązuje do amerykańskiej sztuki zdobniczej z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Takie pomysły na ścianę w kuchni najlepiej będą się komponowały z pomieszczeniem w klimacie retro.
Z kolei brązowo – złocista kolorystyka tapet i grafik, które łączy motyw kawy, wprowadzi do wnętrza ciepły i rodzinny nastrój, w którym każdy poczuje się komfortowo.
Na stronie internetowej https://dekochatka.pl/coffee-time/ mamy do wyboru plakaty, okleiny, szablony malarskie lub fototapety z motywami związanymi z tematyką kulinarną. Wiele z nich to humorystyczne sentencje, które nastrajają optymizmem i sprawiają, że posiłek upływa w pogodnej atmosferze.

Szukasz dekoracji do kuchni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem