Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
jakie tapety do salonu

Jakie tapety do salonu będą odpowiednie do Twojego wnętrza

dekoracje w piórach

Jakie tapety do salonu będą odpowiednie dla Ciebie

Jakie tapety do salonu czy można diametralnie zmienić wygląd salonu, a dodatkowo jego proporcje bez wyburzania ścian i przeprowadzania gruntownego remontu? Otóż można. Dzięki tapetom do salonu możemy nie tylko upiększyć wygląd tego tak ważnego pomieszczenia w naszym domu, ale także optycznie poszerzyć ściany, podwyższyć sufit, a całemu wnętrzu nadać głębię. Efekt trójwymiarowości i przestrzeni, jaki uzyskujemy dzięki zastosowaniu takich fototapet do salonu sprawia, że salon zyskuje całkowicie nowy wygląd i staje się wizualnie większy. Tapety do salonu sprawdzą się nie tylko w salonie i nie tylko w przestrzeni domowej. Tapety do salonu nadają się również do uzupełnienia aranżacji biura, firmy, restauracji czy kawiarni. Wśród bogactwa wzorów na tego typu tapetach dominują nadruki fotografii przedstawiających na przykład motywy architektoniczne, dzięki którym łatwo jest uzyskać efekt złudzenia optycznego i nadać pomieszczeniu głębi. Jakie tapety do salonu doskonale się do tego nadają zdjęcia wąskich uliczek wijących się między zabytkowymi kamienicami, kanałów rzecznych, korytarzy czy tuneli, wszelkich arkad i kolumn, czy też bram zdających się stanowić przejście w ścianie do innej przestrzeni architektonicznej.  Polecamy :

  • jakie tapety do salonu z abstrakcyjnym wzorem
  • jakie tapety do salonu z motywem dużego miasta
  • jakie tapety do salonu z motywem dmuchawca

Zobacz jakie tapety do salonu wybrać na stronie naszego sklepu

Jakie tapety do salonu wybierz dekoracje na wymiar

Dobranie właściwego wzoru, kompozycji i barw wizualnie nada pomieszczeniu odpowiednią perspektywę i pozwoli osiągnąć w nim efekt głębi.

Jakie tapety do salonu ? Fototapeta, której zadaniem jest optyczne zmodyfikowanie wymiarów pomieszczenia, powinna zajmować całą ścianę. Dobrze by było, aby nie stał też przy niej żaden większy mebel, który zakłócałby wizualny efekt zmiany proporcji naszej przestrzeni. Klimatyczne fototapety do salonu, które sprawdzą się w naszym domowym salonie, jak również w innych pomieszczeniach, znajdziemy na przykład na stronie internetowej https://dekochatka.pl/kategoria-produktu/fototapety/. Dostępne za pośrednictwem tej strony dekoracje charakteryzuje wysoka jakość wykonania i odporność na zadrapania i zabrudzenia. Fototapeta niweluje drobne nierówności ściany.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem