Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tapety z abecadłem

Jaką dekoracje na ścianę wybrać do salonu

Chcielibyśmy pomóc tym tekstem takim Polakom, którzy chociażby wprowadzili się ostatnio do nowego mieszkania, zapewne pierwszego i ostatniego w trakcie swojego życia, i mają po prostu zerową wiedzę na temat aranżowania wnętrz. Na całe szczęście nie można powiedzieć tego, iż odpowiedź na pytanie – jaką dekorację warto wybrać do salonu – konkretniej na ścianę, nie może być krótka, zwięzła, wartościowa, a co najbardziej istotna, zrozumiane przez każdego człowieka, nawet takiego z praktycznie zerowym rozeznaniem.

Przede wszystkim powinniśmy docenić skandynawski szyk – czyli piękno i prostotę. Na całe szczęście powoli mijają czasy, w których Polacy chcąc się pokazać – innym, ale niejako sobie także, urządzali swoje mieszkania, domy czy biura w taki sposób, aby wszystkiego było dużo, wszystko się świeciło, po prostu aby wszyscy wiedzieli, iż stać nas, że włożyliśmy kupę pieniędzy w wystrój wnętrz. Co jak co, ale dzisiaj to na nikim już nie robi większego wrażenia – i bardzo dobrze. Dzisiaj na czasie są bardziej stonowane rozwiązania aranżacyjne, z których Skandynawia właśnie słynie. Skandynawski szyk ma miłośników na całym świecie, zresztą to świadczy właśnie o jego klasie – nawet w najdalszych zakątkach świata wiedzą, iż w Skandynawii mają świetny gust!

Świetne są szczególnie fototapety w skandynawskim stylu, które na naszych ścianach będą prezentowały się naprawdę okazale. Są to w przeważającej większości plakaty, w których przeważają jasna kolorystyka, szczególnie biel jest bardzo zauważalna. Co jakimś wielkim zaskoczeniem nie jest, nawet dla osób, które nie są przesadnie obeznane w temacie skandynawskiego designu. Będzie na pewno świetnie jeżeli zdecydujemy się na takie dekoracje, które są dostosowane do reszty pomieszczenia. Czyli jeżeli cała reszta jest kiczowata, w naszym domu jest pełno przepychu, to w sumie dekoracje w stylu skandynawskim nie pasują…

Pasuje za to zajrzeć pod adres https://dekochatka.pl/skandynawski-szyk/, gdzie skandynawski szyk został ukazany w całej krasie – i to za całkiem niezłe pieniądze.

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem