Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
Jak ozdobić ścianę ze skosem

Jak ozdobić ścianę ze skosem doskonałym pomysłem na optyczne powiększenie wnętrza jest przyklejenie na jednej ze ścian fototapety

Jak ozdobić ścianę ze skosem

Jak ozdobić ścianę ze skosem tapeta powiększająca wnętrze idealnie się sprawdzi

Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Znajdujące się na poddaszu niewielkie wnętrza przysparzają właścicielom mieszkań wiele trudności, jeśli chodzi o idealną aranżację. Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Problem pojawia się tu na dwóch poziomach: zapewnienia odpowiedniej ustawności meblom w takim pomieszczeniu, jak również uniknięcia w nim wizualnego efektu ciasnoty. Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Doskonałym pomysłem na optyczne powiększenie wnętrza jest przyklejenie na jednej ze ścian fototapety. Zastosowanie właściwego wzoru, kompozycji i barw wizualnie nada pomieszczeniu odpowiednią perspektywę i pozwoli osiągnąć w nim efekt głębi. Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Wspaniale będą spełniały to zadanie fototapety z pejzażami. Im bardziej rozległy będzie widok na takiej dekoracji, tym bardziej spektakularny efekt osiągniemy. Morze rozciągające się aż po horyzont lub niekończące się łany zbóż lub pole wrzosów to przykładowe motywy, które bardzo dobrze się sprawdzą w tej roli. Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Optyczne podwyższenie pokoju uzyskamy, stosując dekoracje ścienne z pionowymi wzorami, ukazującymi strzeliste drzewa, na przykład sosny lub palmy, kwiaty z długimi łodygami lub rzędy antycznych kolumn. Poszerzenie perspektywy osiągniemy natomiast, korzystając z motywów, charakteryzujących się długą linią horyzontu lub pejzaże, przedstawiające panoramy miast. Polecamy :

  • jak ozdobić ścianę ze skosem – fototapetą z przestrzennym korytarzem
  • jak ozdobić ścianę ze skosem – tapetą z arkadami
  • jak ozdobić ścianę ze skosem – foto-tapetą z aleją w parku

Zobacz jak ozdobić ścianę ze skosem na stronie naszego sklepu 

Jak ozdobić ścianę ze skosem zmodyfikuj optycznie wnętrze

Fototapeta, której zadaniem jest optyczne zmodyfikowanie wymiarów pomieszczenia, powinna zajmować całą ścianę.

Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Dobrze by było, aby nie stał też przy niej żaden większy mebel, który zakłócałby wizualny efekt zmiany proporcji naszej przestrzeni. Jak ozdobić ścianę ze skosem ? Najkorzystniejszy rezultat osiągniemy stosując fototapetę, utrzymaną w jasnej tonacji. Efekt głębi nada wnętrzu kombinacja schodzących się w oddali poziomych linii. Dlatego też wizualne złudzenie nowej perspektywy stwarzają fototapety, przedstawiające ciągnące się w nieskończoność tunele, wąskie uliczki, zaułki czy kanały rzeczne. Takie dekoracje, znajdujące się na stronie http://dekochatka.pl/fototapety-powiekszajace/ optycznie wydłużą pomieszczenie, dając złudzenie, że zamiast płaskiej ściany mamy do czynienia z wejściem w inną przestrzeń architektoniczną.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem