Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
Jak ozdobić ścianę ze skosem

Jak optycznie powiększyć mieszkanie można to uczynić poprzez umieszczenie na ścianie fototapety efektem 3D

Jak ozdobić ścianę ze skosem

Jak optycznie powiększyć mieszkanie dzięki tapecie

Jak optycznie powiększyć mieszkanie można to uczynić poprzez umieszczenie na ścianie fototapety efektem 3D. Duże mieszkanie to marzenie większości z nas, często niedoścignione, zwłaszcza wśród mieszkańców bloków. A gdyby tak można było jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, bez wyburzania ścian i remontowej rewolucji, dodać naszemu salonowi dodatkowe metry? Jak optycznie powiększyć mieszkanie – można to uczynić poprzez umieszczenie na ścianie fototapety efektem 3D, która dzięki złudzeniu optycznemu poszerzy, wydłuży lub nada głębi każdemu pomieszczeniu w naszym domu. Niezwykłość tego typu rozwiązania polega na niesamowitej prostocie z jaką można osiągnąć spektakularny efekt wizualny. Jak optycznie powiększyć mieszkanie – w ciasnych i małych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się na przykład fototapety, przedstawiające zdjęcia nastrojowej architektury z wąskimi uliczkami, schodami, korytarzami, podcieniami, kolumnami i arkadami, które wydłużą lub poszerzą optycznie nasze wnętrze. Podobną rolę odegrają wizerunki zadrzewionych alejek, samotnych pomostów nad jeziorem lub rzędów pali, wchodzących głęboko w morze. Z kolei zdjęcia ukazujące wieżowce światowych metropolii lub zbliżenia pionowych kolumn podwyższą wizualnie każde wnętrze, dzięki optycznemu złudzeniu podniesionego sufitu. Osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań docenią abstrakcyjne formy, wydrukowane na fototapetach, które zostały zaprojektowane właśnie w taki sposób, aby wizualnie korygować rozmiary niedoskonałych pomieszczeń. Jak optycznie powiększyć mieszkanie – futurystyczne przedstawienia pasiastych lub geometrycznych tuneli, dają wrażenie pojawienia się w ścianie tajemnego przejścia, prowadzącego w inny wymiar. Tego typu fototapety będą wspaniale komponować się w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym, wręcz minimalistycznym stylu i zapewnią oryginalność każdemu pomieszczeniu. Polecamy :

  • jak optycznie powiększyć mieszkanie – tapeta z abstrakcyjnym wzorem
  • jak optycznie powiększyć mieszkanie – fototapeta z polem lawendy
  • jak optycznie powiększyć mieszkanie – foto-tapeta  aleją w parku

Zobacz jak optycznie powiększyć mieszkanie na stronie naszego sklepu 

Jak optycznie powiększyć mieszkanie, wnętrze kawiarni, restauracji lub baru

Istnieje także możliwość wykonania fototapety na zamówienie, co pozwala na ingerencję w jej ostateczną formę, poczynając od opcji zmiany koloru fragmentu kompozycji, poprzez dokładne dopasowanie jej wymiarów, aż po stworzenie całkowicie własnego stylu dekoracji.

Jak optycznie powiększyć mieszkanie – dobrze jest pamiętać, że fototapety ścienne we współczesnej wersji w niczym nie przypominają swoich poprzedniczek z lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Nowoczesne ozdoby tego typu łączą bogactwo wzorów i stylistyki z nadzwyczajną trwałością, związaną z wysoką jakością materiałów używanych do ich produkcji. Przystępne ceny fototapet sprawiają, że mogą z powodzeniem uzupełnić wystrój niemal każdego wnętrza. Spektakularne powiększenia kwiatów, awangardowe fotografie drzew podbarwione jaskrawymi barwami, wielkomiejskie pejzaże czy też intrygujące abstrakcje z właściwościami optycznie poszerzającymi pomieszczenie. Wśród różnorodności motywów każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej odpowiadało. Jak optycznie powiększyć mieszkanie – dobrze jest pamiętać o tym, że fototapety dużymi, spektakularnymi wzorami najlepiej wyglądają jako samodzielna dekoracja ściany, bez dodatkowych elementów zakłócających harmonię obrazu. Ważne jest również, aby przed naklejeniem fototapety na ścianę, dokładnie sprawdzić, czy na przykład częściowo nie zasłania jej wisząca lampa, czy też jakiś stojący mebel. Nowoczesne fototapety z właściwościami 3d to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne nie tylko do prywatnych domów, ale także do zdobienia wnętrz firm, kawiarni, restauracji, barów, siłowni, fitness klubów albo sklepów. Jak optycznie powiększyć mieszkanie – tapety ścienne dają możliwość zdecydowanego podkreślenia charakteru i funkcji danego miejsca. Dzięki temu można stworzyć w nim nietuzinkowy i niepowtarzalny klimat, który będzie je wyróżniał spośród morza konkurencji. Jak optycznie powiększyć mieszkanie – wszystkie propozycje, zaprezentowane na stronie internetowej https://dekochatka.pl/fototapety-powiekszajace/ są dostępne w dowolnym rozmiarze. Możemy również zadecydować o gamie kolorystycznej, w jakiej zostaną wykonane fototapety tak, aby idealnie komponowały się z wybranym wnętrzem. Wszystkie dekoracje zostały zaprojektowane przez utalentowanych współczesnych malarzy, grafików i fotografów. Można je indywidualnie dopasować do każdego pomieszczenia naszego domu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem