Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
rustykalne dekoracje na ściany

Rustykalne dekoracje na ściany idealne do upiększenia ścian w salonie, sypialni, kawiarni lub restauracji

Rustykalne dekoracje na ściany to kompozycje nawiązujące do świata beztroskiej przyrody

Rustykalne dekoracje na ściany idealne do upiększenia ścian w salonie, sypialni, kawiarni lub restauracji. Aranżowanie wnętrz rustykalnymi dekoracjami na ściany to wciąż chętnie wybierana opcja, jeśli chodzi o wystrój domów. Zamiłowanie do otaczania się meblami i przedmiotami w tym klimacie to często wyraz naszej tęsknoty za nieskażoną przyrodą i życiem z dala od miejskiego zgiełku oraz odzwierciedlenie naszego pragnienia powrotu do przeszłości.
Urządzanie pomieszczeń rustykalnymi dekoracjami na ściany przywołuje wspomnienia z minionych lat i czerpie garściami z motywów naturalnych, a także folklorystycznych – zarówno naszych rodzimych, jak i występujących w innych kulturach.
Dekoracje stanowiące o rustykalnym charakterze danego wnętrza często imitują powierzchnie występujące w przyrodzie, czyli drewno lub kamień. Na fototapetach, grafikach lub zdjęciach występują bardzo często kwiaty, barwne wzory zaczerpnięte ze sztuki ludowej, na przykład motywy z łowickimi kogutami, albo romantyczne wiązanki ziół lub suszonych kwiatów. Rustykalne dekoracje na ściany są drukowane na ogół na tle jasnym, albo utrzymanym w kolorystyce imitującej barwy ziemi. Polecamy :

  • rustykalne dekoracje na ściany z motywem wiejskiej chaty
  • rustykalne dekoracje na ściany z motywem folklorystycznym
  • rustykalne dekoracje na ściany z kolorowym pejzażem

Zobacz rustykalne dekoracje na ścianę w naszym sklepie   

Rustykalne dekoracje na ściany to także kolorowe folkowe motywy

Dodatki nawiązujące do motywów folklorystycznych albo inspirowanych wsią i naturą doskonale sprawdzą się w domowej kuchni. Nawet jeśli zdecydujemy się urządzić resztę mieszkania w stylu nowoczesnym, kuchnia może stanowić wyjątek, jeśli chodzi o aranżację. Warkocze czosnku albo pęki suszonych kwiatów lub ziół podkreślą sielski charakter stylizacji.

Rustykalne dekoracje na ściany wprowadzają do wnętrz ciepły i przytulny klimat, zachęcający do spędzania czasu w domu w gronie rodziny i przyjaciół. Są idealnego zastosowania w salonie, sypialni albo przedpokoju. Rustykalne dekoracje na ściny to również doskonały sposób, aby nadać wyjątkowy charakter nie tylko przestrzeni domowej, ale również restauracji lub kawiarni.
Wiele propozycji dekoratorskich, które świetnie uzupełnią rustykalny charakter wnętrza, znajdziemy na stronie internetowej https://dekochatka.pl/rustykalne-kompozycje/. Fototapety i obrazy z motywami kwiatowymi lub z widokami przaśnych pól, przeniosą nas do świata beztroskiej przyrody i zapewnią wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem