Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dekoracje one color

Jakie fototapety do sypialni

Fototapety robią furorę jako nowoczesna i elegancka forma zdobienia ścian naszych domów. Romantyczne i spokojne wzory doskonale sprawdzą się na przykład w sypialni, podkreślając jej intymny charakter i indywidualny gust właściciela. Choć sypialnia ma służyć wyciszeniu i refleksji, nie oznacza to, że jej wystrój ma być również senny i monotonny. Wręcz przeciwnie – ciekawe i inspirujące zdobienia ścian nadadzą temu pomieszczeniu stylowego i niepowtarzalnego charakteru, Dlatego też warto zainteresować się fototapetami, wśród których na pewno każdy wybierze odpowiadający mu wzór, kolor i formę.

W sypialni wspaniale będą wyglądały romantyczne i delikatne kwiaty, na przykład lilie, wrzosy, lawenda lub pierzaste zdjęcia dmuchawców. Sprawdzą się również pejzaże, ukazujące piękno natury, na przykład fotografie drzew lub uspokajające zdjęcia, ukazujące bezkresne, błękitne morze.

Wizerunki ptaków na gałęzi, lub motywy ludowe doskonale podkreślą rustykalny charakter wnętrza, a widoki nastrojowych uliczek lub kamienic, zapewnią swojski klimat i wewnętrzny spokój. Znakomitą pożywką dla marzeń będą natomiast klimatyczne zdjęcia z różnych zakątków świata lub panoramy miast, inspirujące do snów o podróżach. Ciekawym pomysłem będzie też umieszczenie nad wezgłowiem łóżka fototapety z romantycznym lub frywolnym napisem, zaś emanujące zmysłowością czarno- białe portrety kobiece przydadzą naszej sypialni szczypty pikanterii.
Fototapety najlepiej będą się prezentować na tle stonowanej kolorystyki ścian i w towarzystwie niewielu dodatkowych ozdób, gdyż same w sobie stanowią dominującą dekorację.
Imponującą kolekcję wzorów i motywów znajdziemy na przykład na stronie internetowej https://dekochatka.pl/kategoria-produktu/fototapety/. Przedstawione propozycje fototapet są dostępne w rozmaitych kolorach i wymiarach, zaś wysoka jakość wykonania z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantuje nadanie unikalnego stylu każdej sypialni.

Szukasz dekoracji do sypialni? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem