Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z ornamentami

Jaka fototapeta do salonu

Obszerny salon to marzenie większości z nas, często niedoścignione, zwłaszcza wśród mieszkańców bloków. A gdyby tak można było jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, bez wyburzania ścian i remontowej rewolucji, dodać naszemu salonowi dodatkowe metry? Można to uczynić poprzez umieszczenie na ścianie fototapety efektem 3D, która dzięki złudzeniu optycznemu poszerzy, wydłuży lub nada głębi pokojowi gościnnemu w naszym domu.

Niezwykłość tego typu rozwiązania polega na niesamowitej prostocie z jaką można osiągnąć spektakularny efekt wizualny. W ciasnych i małych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się na przykład fototapety, przedstawiające zdjęcia nastrojowej architektury z wąskimi uliczkami, schodami, korytarzami, podcieniami, kolumnami i arkadami, które wydłużą lub poszerzą optycznie nasze wnętrze.

Podobną rolę odegrają wizerunki zadrzewionych alejek, samotnych pomostów nad jeziorem lub rzędów pali, wchodzących głęboko w morze. Z kolei zdjęcia ukazujące wieżowce światowych metropolii lub zbliżenia pionowych kolumn podwyższą wizualnie salon, dzięki optycznemu złudzeniu podniesionego sufitu. Osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań docenią abstrakcyjne formy, wydrukowane na fototapetach, które zostały zaprojektowane właśnie w taki sposób, aby wizualnie korygować rozmiary niedoskonałych pomieszczeń. Futurystyczne przedstawienia pasiastych lub geometrycznych tuneli, dają wrażenie pojawienia się w ścianie tajemnego przejścia, prowadzącego w inny wymiar. Tego typu fototapety będą wspaniale komponować się w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym, wręcz minimalistycznym stylu i zapewnią oryginalność każdemu salonowi.
Wszystkie propozycje, zaprezentowane na stronie internetowej jaka fototapeta do salonu są dostępne w dowolnym rozmiarze. Możemy również zadecydować o gamie kolorystycznej, w jakiej zostaną wykonane fototapety tak, aby idealnie komponowały się z naszym salonem.

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem