Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
fototapety z architekturą

Jaka fototapeta do małego pokoju

Typowe polskie mieszkanie nie należy niestety do dużych – zdajemy sobie z tego sprawę. Jeżeli zatem sypialnia, salon czy powiedzmy pokój naszego dziecka nie są duże, a w większości przypadków tak właśnie jest, powinniśmy rozglądać się za takimi rozwiązaniami, dzięki którym nawet małe mieszkanie będzie wyglądało jak większe. Oczywiście temat jest bardziej szeroki, istnieje sporo sposobów na to, aby nawet bardzo małe pomieszczenie nie wyglądało na pierwszy rzut oka na niewielkie. W skrócie – jaka fototapeta do małego pokoju jest strzałem w dziesiątkę?

Cóż, fototapeta z efektem 3D to najbardziej wskazane rozwiązanie, nie ma bardziej odpowiedniego w tej chwili. Efekt 3D bardzo pozytywnie wpływa na małe wnętrza, powiększa takowe, nadaje im głębi. Można zaryzykować twierdzenie, że za raptem kilkadziesiąt-kilkaset złotych dodamy pomieszczeniu kilka m2. Nawet jeżeli ktoś sceptycznie podchodzi do słuszności takich rozwiązań, powinien zdawać sobie sprawę z tego, iż nie ma tutaj żadnego wprowadzania w błąd.

Co jak co, ale to akurat żadna nowość, iż fototapety 3D mogą powiększyć optycznie małe wnętrza. Generalnie pokój będzie taki jak był, ale jednak dzięki prostej sztuczce będzie wyglądał on na większy. To bardzo pozytywnie wpłynie na wygląd całego pomieszczenia, nie da się tego ukryć. Będziemy mieli wrażenie, że mamy więcej przestrzeni życiowej, nasi znajomi pewnie też to zauważają. Zwróćmy uwagę na to, że w przypadku fototapet powiększających nie chodzi tylko o to, aby być bardziej zadowolonym z wyglądu pomieszczeń. Chodzi także o to, iż przecież będziemy czuli się o wiele lepiej we własnym domu. Jeżeli do tej pory małe pomieszczenie działało na nas depresyjnie, klaustrofobicznie, to teraz będzie lepiej.

A najlepiej będzie wtedy, gdy fototapety do małego pokoju będziemy szukali pod adresem https://dekochatka.pl/fototapety-powiekszajace/ – naprawdę interesujące propozycje, gdy zapoznamy się z nimi, zapewne będziemy żałowali tego, iż nie możemy kupić ich w bardzo dużych ilościach…

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem