Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
jak oklejać kafelki

Łazienka z widokiem na Nowy Jork

Pewnie często patrząc na Swoją łazienkę myślisz że przydała by się jakaś zmiana. Niestety remont łazienki jest bardzo pracochłonny i brudzący. Trzeba zbijać kafelki, fugować, itd… Niby mały remont a w całym mieszkaniu kurz. Mam dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie, możesz zmienić pokój kąpielowy w jeden dzień i to bez kucia kafelków.

Wykorzystując okleinę możesz szybko ozdobić ściany w łazience. Tu dowiesz się co to jest fotolaminat.

Dekoracja jest prosta w montażu, wodoodporna i odporna na uszkodzenia.

Zobacz jak upiększanie łazienki wyglądało u Naszej klientki:

łazienka z okleiną Nowy Jork

Toaleta nie zachwycała, jest mała i nie ustawna. Daliśmy jej nowe życie. Fotolaminat z panoramą Nowego Jorku optycznie powiększył pomieszczenie, jest teraz bardziej przestrzennie. Łazienka wydaje się dużo większa.

szybki sposób na remont w łazience

Przed oklejeniem wyglądało tak. Mimo że kafelki nie były gładkie za pomocą wzorzystego fotolaminatu udało się je ukryć fakturę płytek.

szybki remont w łazience

W remoncie brały udział trzy osoby z czego jedna robiła zdjęcia a dwie kleiły. Okleinę montuje się na wodę, dzięki temu można łatwiej dopasować folię na ścianie.

jak szybko dekorować łazienkę

Teraz możesz podziwiać efekt końcowy samo naklejenie folii na kafelki trwało około 2 godzin. Następnego dnia zostały położone panele na podłogę (są to zwykłe panele pokojowe, toaleta nie jest bardzo wilgotna, panele spisują się świetnie). Dołożyliśmy jeszcze dwie półki gdzie ustawiliśmy klimatyczne świeczki i doniczki. W centralnym punkcie blacha z nadrukiem z motywem z „Ojca Chrzestnego”.

Efekt końcowy: Klimatyczna toaleta na dachu wieżowca w Nowym Jorku.

Całą akcję upiększającą mogę posumować: Świetna zabawa i radość z efektu. Teraz można spokojnie korzystać z toalety bez depresji jaką odczuwało się wcześniej.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem