Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
fototapeta pomarańczowa smuga

Jak często robić remont?

Remont to jedno z bardziej zaawansowanych i stresujących wydarzeń w codziennym życiu. Generalnie, perspektywa remontu często ludzi przeraża. Ale zastanówmy się chwilę, z czego to w ogóle może wynikać? Przede wszystkim z tego, że na hasło remont, wyobrażenia całego mnóstwa ludzi tworzą obrazy na zasadzie – totalny remont, absolutna rewolucja we wnętrzu. Rewolucja czyli zmiana wyglądu o totalne 180 stopni. Kolory, meble, podłogi – wszystko. A przecież wcale nie musi tak być. Nie każdy remont musi od razu oznaczać rewolucję. Pobojowisko i nerwy. Bo można też zacząć od metody małych kroków. Ten tekst odpowiada na pytanie o częstotliwość remontów, z kilku różnych perspektyw.

Gdy potrzeba odświeżenia

Trendy we wnętrzach to prawdziwie galopujący kalejdoskop nowości i inspiracji. W gruncie rzeczy, mamy do czynienia z sytuacją, w którym nawet w miesiąc po odświeżeniu ścian, konkretny kolor będzie już passe. Ale nie popadajmy w skrajności i paranoję, jakieś kompulsywne odmalowywania i inne remonty. Czasami wystarczy zmiana drobnych akcentów we wnętrzu i już będzie naprawdę ok. Zmiana detali – narzuta, nowe zasłony, serwety czy inne dodatki. Poszukajmy inspiracji w internecie. Chcesz zmienić coś w swojej kuchni? Małe rzeczy, małym kosztem, takie odświeżenie low cost, a jednak dające dużo efektownego akcentu naszym czterem kątom. Tutaj kupisz plakaty, które pomogą w szybkiej zmianie wystroju: https://dekochatka.pl/kategoria-produktu/plakaty/

Gdy podrosną dzieci

Kiedy w domu jest małe dziecko lub dzieci, wiadomo, że stawiamy ich bezpieczeństwo i komfort we wnętrzach na absolutnie pierwszym miejscu. Czyli ze starannością projektujemy wszystkie wnętrza tak, by przy odkrywaniu świata dzieciaki nie miały wątpliwości, że dostawiają w doskonałych warunkach. Kiedy jednak z biegiem lat dzieci stają się już większe i bardziej samodzielne, trzeba też przystosować mieszkanie lub dom do ich dorastania. Czyli pokój totalnie dziecięcy zmienić w bardziej młodzieżowy, bardziej przyjazny nauce i swobodnemu spędzaniu czasu we własnych czterech kątach. Dziecko, które czuje, że ma w domu swoje miejsce, rozwija się lepiej i bezpieczniej.

Gdy dzieci się wyprowadzą

To pewnego rodzaju kamień milowy. Dzieci opuszczające rodzinne gniazdo, zostawiają swój pokój czy pokoje. I nagle robi się miejscem a przykład na dawno wymarzony gabinet, garderobę, pokój do ćwiczeń. Mnóstwo jest inspiracji, a pomysłów mniejszych i większych na zmianę aranżacji pokoju po wyprowadzce dziecka, chyba tyle, ile rodziców w takiej sytuacji. Nie ma tu sztywnego wzorca, nie ma też czegoś takiego jak konkretny, sztywny plan rozwiązań remontowych.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem