Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
fototapety glamur

Fototapety glamour to styl, elegancja, blask i bogata ornamentyka

Fototapety glamur to eleganckie dopełnienie dekoracji wnętrz

Fototapety glamour to styl, elegancja, blask i bogata ornamentyka. Masywne meble, ozdobne wygodne kanapy i fotele, a wszystko inspirowane klimatami baroku – to kwintesencja tego typu aranżacji wnętrz. Jeżeli nie dysponujemy pomieszczeniem, w którym możemy sobie pozwolić na rozmach w urządzaniu domu, który charakteryzuje ten typ wystroju, możemy jedynie zaakcentować swoje zamiłowanie do takich aranżacji, decydując się na wprowadzenie do poszczególnych pomieszczeń odpowiednich fototapet glamur. Doskonałym sposobem będzie na przykład zastosowanie na ścianach fototapety glamur, nawiązujących tematycznie do lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku, w których styl glamour przeżywał lata swojej świetności. Foto-tapety glamur z wizerunkami ówczesnych gwiazd Hollywood. Polecamy :

  • fototapety glamur z Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe
  • tapety glamur z czarno-białymi fotografiami Paryża
  • foto-tapety glamur z stylowymi napisami

Fototapety glamur kojarzone bezsprzecznie ze stylem i elegancją, to wspaniałe rozwiązanie zdobnicze do wnętrza o charakterze glamour.

Zobacz fototapety glamur na stronie naszego sklepu 

Fototapety glamur to zmysłowe grafiki z wizerunkiem kobiet

Fototapety glamur to zmysłowe grafiki albo fotografie z tajemniczymi kobietami, skrywającymi się pod szerokim rondem kapelusza, albo wykaligrafowane hasła, nawiązujące do wykwintnej barokowej stylistyki, doskonale dopełnią aranżacji sypialni lub salonu utrzymanych w tym klimacie.

Jeśli chodzi o kolorystykę, charakteryzującą tapety glamur, to – oprócz melanżu czerni z bielą – doskonale wpasują się tu wszelkie elementy różu i czerwieni, albo jaskrawego indygo. Doskonale będą wyglądać również fototapety glamur pociągnięte sepią, która nada im wygląd ozdób wyjętych żywcem z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem wnętrza domu lub firmy ozdobami w stylu glamour powinni wejść na stronę internetową https://dekochatka.pl/francuskie-zniewolenie/. Foto-tapety glamur proponowane za jej pośrednictwem świetnie sprawdzą się także w lokalach usługowych, takich jak restauracje, bary, kawiarnie, sale ćwiczeń lub salony urody.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem