Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby ze zwierzętami

Ciekawe pomysły na ścianę ze współczesnymi grafikami w salonie przykuwają wzrok, nadając wnętrzom charakter i niepowtarzalny klimat

ozdoby z napisami

Ciekawe pomysły na ścianę stanowią doskonałą ozdobę domowego salonu

Ciekawe pomysły na ścianę ze współczesnymi grafikami na ścianach przykuwają wzrok, nadając wnętrzom charakter i niepowtarzalny klimat. Stworzenie w domowym salonie własnej galerii, złożonej z plakatów, szablonów albo naklejek, na których wydrukowano reprodukcje rysunków albo ciepłe i intrygujące hasła, to proste i modne pomysły na ścianę. Szczególną kategorię stanowią ciekawe pomysły na ścianę grafiki z napisami na temat wartości rodziny i bliskich w życiu. Sklepy wnętrzarskie oferują bogaty wybór ujętych na przykład w formę plakatową grafik prezentujących piękne i ważne sentencje, inspirujące motta życiowe, lub czułe słowa. Odpowiednio wyeksponowane ciekawe pomysły na ścianę mogą wyrazić naszą osobowość, podkreślić priorytety i zainteresowania. Z kolei popularne cytaty, zabawne kompozycje słów i znaków interpunkcyjnych rozweselą i rozjaśnią codzienność. Ciekawe pomysły na ścianę obrazy stworzone za pomocą liter i prostych rysunków stanowią doskonałą ozdobę domowego salonu, jak również każdego innego pomieszczenia w naszym domu. Polecamy :

  • ciekawe pomysły na ścianę – obrazy
  • ciekawe pomysły na ścianę – fototapety
  • ciekawe pomysły na ścianę – plakaty

Zobacz ciekawe pomysły na ścianę na stronie naszego sklepu 

Ciekawe pomysły na ścianę w odpowiednio dobranym rozmiarze

Plakaty typograficzne, szablony lub naklejki sprawdzą się we wnętrzach klasycznych wpisane w estetykę romantyczną lub retro, jak również w przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, na przykład w loftach.

Ciekawe pomysły na dekorację w salonie najlepiej prezentują się na tle jasnych ścian, jak również – gdy łączy je wspólna tematyka lub podobieństwo graficzne –w grupie kilku sztuk powieszonych obok siebie. Każdy, kogo interesuje ozdobienie swojej przestrzeni dekoracjami z wydrukowanymi hasłami, powinien zajrzeć na stronę internetową https://dekochatka.pl/sentencje-o- domu-i- rodzinie/. Wśród przedstawionych tam ciekawych dekoracji na ścianę w salonie znajdziemy dekoracje zarówno z prostymi, graficznymi rysunkami, jak również z inspirującymi napisami. Dodatkowym atutem każdego plakatu mogą okazać się odpowiednio dobrane ramy. Każdą grafikę można zamówić w takim rozmiarze, jaki będzie idealny do wnętrza, które planujemy udekorować.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź fakturę, grubość i nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem