Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak bambusy

175 

Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak dmuchawce

175 

Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak dziewczyna

175 

Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak latarnie

175 

Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak myszki

175 

Wieszak samoprzylepny

Naklejka wieszak z wieszakiem

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak druty telegraficzne

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak liście

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak naklejka gałąź

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak naklejka kotki

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak naklejka pies i kot

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak naklejka ptaki i klatki

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak rustykalne ptaki

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak samoprzylepny dmuchawce

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak samoprzylepny drzewko

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak samoprzylepny serca

175 

Wieszak samoprzylepny

Wieszak samoprzylepny łoś

175 

Wieszak samoprzylepny to pomysłowe połączenie funkcji dekoracyjnej z użytkową. Czyli jednolita w kolorze naklejka dopasowana tematycznie do wnętrza oraz kilka haczyków pozwalających na powieszenie ubrania czy torebki.

Takie dekoracje z jednej strony tworzą przyjemny klimat wnętrza, wypełniając pustkę dużych, jednolitych płaszczyzn ścian. A z drugiej pozwalają na zaoszczędzenie miejsca i pozbycie się zbędnych przedmiotów, jakimi są klasyczne stojące wieszaki. Wśród wzorów samoprzylepnych wieszaków znajdą się zarówno tradycyjne imitacje jak i elementy roślin, zwierzęta, fantazyjne zawijasy i wiele innych.

Mieszkanie jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się doskonale. Dlatego jeśli jest zbyt małe często penetruje nas fakt, że nie mamy gdzie zmieścić bardzo nam potrzebnej szafki czy wymarzonego kosza na bieliznę.

Zapewne wiele z Was doczekało się już swojego wymarzonego lokum w apartamentowcu. A może własnego domu jednorodzinnego lub chociażby bliźniaka, ale większość wciąż jeszcze mieszka w ciasnych mieszkaniach blokowisk zastanawiając się. Jak wygospodarować trochę wolnej przestrzeni zachowując niezbędną funkcjonalność. Ja często klnę na mój malutki przedpokoik, w którym dwie osoby raczej nie mają szans wygodnie się rozebrać.

Wieszak samoprzylepny – praktyczna dekoracja ściany w przedpokoju

Wieszak samoprzylepnyPrzeglądając różne ciekawe pomysły całkiem przypadkiem trafiłam nie niezwykłe rozwiązanie, jakim są wieszaki samoprzylepne. Słysząc to określenie zapewne większość z Was wyobraża sobie tradycyjne przywieszki na przyssawkę, które wykorzystujemy standardowo w kuchniach i łazienkach do przywieszania ręczników.

Nic bardziej mylnego i paskudnego, bowiem wieszaki, o których myślę to przepiękne dekoracje ścienne, które nie tylko ozdobią Wasze wnętrza, ale też pozwolą na wprowadzenie stylowego elementu i oczywiście funkcjonalności, jaką jest przeznaczenie do zawieszania różnych rzeczy.

Nie są to też wieszaki wyłącznie do płaszczy i kapeluszy. Przy odrobinie wyobraźni przykleicie je na ścianie sypialni lub salonu i powiesicie na nich torebkę. Szal czy biżuterię tworząc własną osobistą kolekcję. Czym więc są te samoprzylepne wieszaki? Jedne z nich przypominają klasyczne drewniane konstrukcje stawiane w korytarzach biur lub dawnych mieszkaniach. Dodatkowo ciekawie urozmaicone sylwetką spacerującego na szczycie kota, wiszącego parasola lub stylowego melonika.

W kolekcji znajdą się też wieszaki, które są nimi dlatego, że pozwala na to nasza wyobraźnia. Tworzone z rozłożystej gałęzi drzewa. Jeleniego poroża, nasion dmuchawca czy skomplikowanego ornamentu, wzbogacone odpowiednio wpasowanymi we wzór haczykami połączą przyjemne z pożytecznym zapewniając Wam piękną dekorację i funkcjonalny wieszak.

Mnie osobiście ten pomysł przypadł do gustu i pozwolił pozbyć się problematycznych konstrukcji na ścianie. Wy macie okazję do poeksperymentowania. Wypróbowania w domu takiego rozwiązania, które z pewnością wzbudzi zazdrość znajomych.

Wieszak samoprzylepny – oryginalne wieszaki na płaszcze

Wieszak samoprzylepnyWieszak na płaszcze, kapelusze czy torebki przydaje się w każdym domu. Jednak nie wszędzie masz możliwość wstawienia klasycznego drewnianego stojaka, który zajmuje sporo miejsca i często po prostu przeszkadza. Proponujemy ci inne, designerskie rozwiązanie. Dzięki któremu nie tylko zyskasz funkcjonalne miejsce do wieszania rzeczy, ale też fantazyjną dekorację wnętrza. Wieszaki samoprzylepne zgromadzone w tej kategorii to rozwiązania, które łączą w sobie element ozdobny i funkcjonalny.

Wybierając odpowiedni motyw możesz potraktować go w kontekście naklejki ściennej. Dopasowując wzór i styl do całości wnętrza. Za stylowy wieszak posłużą ci motywy tradycyjnych stojaków drewnianych. Również gałęzie drzewa, latarnie uliczne, nasiona dmuchawców, jelenie poroże, a nawet abstrakcyjny ornament. Do wyboru masz wiele propozycji, które dodatkowo możesz zamówić w kolorze, który najbardziej będzie pasował do twojego domu.

Naklejki wyposażone w odpowiednio umieszczone w ścianie haczyki stworzą funkcjonalne połączenie, które możesz również wykorzystać w salonie czy sypialni. To idealne rozwiązanie do designerskich wnętrz. A także do domów o ograniczonej przestrzeni.