135 540 
200 600 
200 600 
135 540 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
65 125 
100 180 

Szablony malarskie

Szablon malarski kot na łące

65 125 
65 125 
100 180 
135 540 
200 600 
100 180 
135 540 

Szablony malarskieSzablony malarskie to nie gotowe dekoracje, ale bardzo wygodne i łatwe w użyciu pomoce. Dzięki którym można samodzielnie wykonać ozdobę swojego salonu, sypialni czy kuchni. Wykonane z samoprzylepnej folii idealnie przylegają do powierzchni ściany pozwalając na wypełnianie pustych miejsc wzoru kolorową farbą bez ryzyka podchodzenia jej pod spód szablonu. Łatwe do nalepienia i zdjęcia gwarantują precyzyjne wykonanie nawet bardzo złożonego motywu. Możliwość zamówienia dowolnego wymiaru pozwala zarówno na wykonanie jednej dużej ozdoby ściany. Jak i całej kompozycji lub rzędu.

Proponujemy ci wiele motywów od bardzo prostych i schematycznych po niezwykle dekoracyjne bogate w szczegóły drzewa czy ornamenty roślinne. Malowanie jest proste i możesz je wykonać dowolnym kolorem farby, który będzie się komponował z tłem ścian i ogólnym wystrojem wnętrza. Wybierając odpowiedni wzór możesz też podkreślić orientalny czy afrykański klimat aranżacji. Styl retro, który świetnie uzupełni sylwetka kobiety w kapeluszu. Proponujemy ci wiele kompozycji roślinnych, neutralnych i doskonale sprawdzających się w salonach, sypialniach i w każdym innym pomieszczeniu twojego domu lub firmy.

Szablony malarskie za ich pomocą samodzielnie namalujesz piękne wzory na swojej ścianie

Dekorowanie ścian to jeden z popularniejszych trendów, z jakimi można się spotkać we współczesnych aranżacjach. We wnętrzach pojawiają się fototapety, okleiny i ścienne naklejki. A także detale dekoracyjne malowane za pomocą szablonów. Ich różnorodność jest tak duża.. Dlatego że można stworzyć wystrój jedyny w swoim rodzaju bez ryzyka powtórzenia pomysłu przez znajomych czy członków rodziny. Wybór odpowiedniej dekoracji zależy od wielu czynników poczynając od wielkości pomieszczenia. Jego stylu czy kolorystyki, a także nagromadzenia elementów wyposażenia. Im jest ich więcej, tym bardziej subtelne i skromne powinny być motywy dekoracyjne.

Szablony są doskonałym i bardzo wygodnym sposobem na udekorowanie powierzchni ściany. Nie stanowią też problemu, jeśli chodzi o przeładowanie wnętrza. Bowiem można je dopasowywać wielkością do konkretnych potrzeb, a przede wszystkim tworzone z ich pomocą dekoracje są jednokolorowe. W takiej formie nie tylko nie będą straszyć pstrokacizną. Dlatego też wpasują się w większość aranżacji dzięki możliwości doboru ich barwy. Dzięki opcji drukowania w wielu wymiarach można też tworzyć z nich całe kompozycje. Jak łąka na wielkiej, pustej ścianie salonu czy chmara kolorowych motyli w wolnej przestrzeni nad łóżkiem.

Szablony malarskie to najpiękniejsze wzory na ściany

Szablony malarskiePozwalają one zarówno dopasować motyw do ciepłej. Stonowanej sypialni, jak i do pokoju nastolatka czy bardzo nowoczesnego salonu. Wiele propozycji to nawiązanie do uniwersalnego świata roślin, który pasuje do stylizacji nowoczesnych i retro. Do wnętrz męskich i kobiecych a także do pokoju dziecka czy przedpokoju. Znajdą się też szablony malarskie bardzo specyficzne. Dedykowane konkretnym aranżacjom. Zalicza się do nich na przykład grupa afrykańskich postaci. Głowa blondynki stylizowanej na Marylin Monroe czy pędzący rowerzysta.

Ogromną zaletą ściennych szablonów jest możliwość ich wykonania dokładnie w takim kolorze, jaki jest pożądany. W przeciwieństwie do naklejek gama kolorystyczna jest tu właściwie nieograniczona. A jeśli pokój malowany jest w dwóch kolorach, jeden z nich może z powodzeniem posłużyć do wykonania motywu na tle drugiego. Żadna inna dekoracja nie pozwala na takie dopasowanie. Szablony do malowania wzorów można też powielać. Wykorzystywać do malowania szlaków złożonych z małych elementów, albo tworzyć układy z nich złożone. Szczególnie nadają się do tego celu wzory ornamentowe, pojedyncze. Projektowane w postaci zamkniętych motywów bez konkretnego znaczenia.