#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️
175 

naklejki z ramkami

Naklejka z ramkami drzewko

175 

naklejki z ramkami

Naklejka z ramkami i napisami

175 
175 
175 

naklejki z ramkami

Rama ścienna na fotografie

172 

naklejki z ramkamiSamoprzylepna galeria obrazów? Z pewnością jest to możliwe, co potwierdzają naklejki z ramkami znajdujące się w tej specjalnej kolekcji. To ciekawe połączenie funkcji dekoracyjnej z praktyczna wykorzystujące dowolny motyw samoprzylepnego ornamentu ściennego, który posłużył za wieszak do umieszczenia na nim ramek z obrazkami lub zdjęciami. Za główny motyw może służyć tradycyjny obraz drzewa, ale też samotna gałąź, poroże jelenia czy stado ptaków unoszące oprawione zdjęcia w swoich dziobach. To ciekawe i niestandardowe, a zarazem bardzo designerskie rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Rodzinne fotografie na ścianach to widok znany nie tylko z domów naszych rodziców i babć. Sięgających czasów, kiedy pojawiły się pierwsze fotografie, wówczas jeszcze starannie pozowane w charakterystycznym kolorze sepii. Większość z nas pamięta z domu rodzinnego wielki portret ślubny rodziców zawieszony nad łóżkiem w sypialni. Czasy te odchodzą już powoli w przeszłość, bowiem sama fotografia zmienia się w bardzo szybkim tempie. Dzisiejsze zajęcia wykonywane w setkach egzemplarzy trafiają do komputerów, na nośniki cyfrowe i przeglądane są na ekranie monitora lub telewizora, zamiast zakurzonych, ukrytych w głębi szuflad albumów

Naklejki z ramkami to oryginalna dekoracja ściany z rodzinnymi zdjęciami

naklejki z ramkamiCiekawym pomysłem, jaki można wykorzystać w dzisiejszych aranżacjach wnętrz jest przywrócenie tradycji w nowej, dekoracyjnej formie. Oryginalne ramy ścienne nie muszą już być tradycyjnymi, bogato zdobionymi czworokątami, zajmującymi spory fragment ściany nad łóżkiem.

Samoprzylepne drzewa genealogiczne mogą zmienić każde pomieszczenie. Poza doskonałym pomysłem na połączenie naklejki z ramkami do zdjęć to również motywy, które zastąpią obraz ścienny, plakat czy fototapetę. Umieszczanie na ścianie takich dekoracji nie wymaga specjalnych zabiegów poza koniecznością wykonania haczyków pod obrazki. Te oryginalne ramy ścienne wykonane są z drewna w najprostszej formie. Dzięki czemu nie dominują, ale wraz z naklejką stanowią zintegrowaną całość. To z pewnością całkowicie odmienne i o wiele bardziej nowoczesne podejście do ekspozycji rodzinnych zdjęć, niż ciężka, rzeźbiona, niekiedy nawet złocona rama portretu nad łóżkiem.

Naklejki z ramkami – samoprzylepne ramy na ściany

Zaletą nowoczesnych, samoprzylepnych dekoracji uzupełnionych o ramki do zdjęć jest możliwość zamówienia ich w jednym z wielu kolorów dostępnych w palecie sklepu. Dzięki temu utrzymująca fotografie gałąź czy piórka dmuchawców mogą przyjmować taki odcień, który najbardziej pasuje do wystroju wnętrza. Zmienny bywa także rozmiar dekoracji. Pozwalający na idealne wpasowanie motywu w przeznaczoną dla niego przestrzeń. Wybór właściwego motywu zależy od tego. Jakie miejsce dla niego przeznaczamy i jaki układ dekoracji jest najbardziej odpowiedni do wnętrza. Tworząc taką niezwykłą wystawkę możemy nie tylko zaprezentować rodzinne fotografie, ale też urozmaicić wystrój i dodać mu nieco atrakcyjności.

x