#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️

Zegary samoprzylepne

Zegar naklejka z ornamentem

80 
120 

Zegary samoprzylepne

Zegar naklejka zebra

120 

Zegary samoprzylepne

Zegar okleina z motylami

80 

Zegary samoprzylepne

Zegar samoprzylepny jeleń

120 

Zegary samoprzylepne

Zegar samoprzylepny rozeta

80 
80 

Zegary samoprzylepne

Zegar samoprzylepny z sztućcami

80 

Zegary samoprzylepneZegary samoprzylepne są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego mieszkania, ale dzięki znajdującym się w kolekcji propozycjom może zmienić się nie do poznania i urozmaicić wystrój wnętrza niestandardowym designem.

Zegary samoprzylepne to jednobarwne naklejki, które mogą przypominać klasyczne zegary z kukułką, wahadłowe lub tradycyjne. Albo być całkowicie niezależną, fantazyjną dekoracją, w którą wkomponowano niewielki mechanizm ze wskazówkami. To ciekawe ozdoby efektownie wypełniające przestrzeń i zarazem pełniące funkcje praktyczne. A możliwość wyboru kolorystyki naklejki pozwala na jej idealne dopasowanie do aranżacji.

Szczęśliwi go nie liczą, ale nikt nie lubi go tracić. Może przeciekać przez palce i płynąć wolniej, kiedy odpoczywamy. Często nam go brakuje, ale na szczęście potrafi również zatrzymać go na chwilę, gdy jesteśmy wśród bliskich ludzi.

Czas – niewidzialny i nieuchwytny, ale niezbędny. Jeśli chcemy go sobie wyobrazić, myślimy o zegarach lub klepsydrach, w których powoli przesypuje się piasek. A skoro czasomierze są nam niezbędne. Zadbajmy o to, aby stanowiły pomysłową i oryginalną dekorację naszego domu lub mieszkania.

Zegary samoprzylepne – oryginalne zegary na ściany

Zegary samoprzylepneWyobraźnia projektantów współczesnych zegarów ściennych jest tak bogata i różnorodna. Że przyprawia o zawrót głowy. Obok tradycyjnych, mniej lub bardziej oszczędnych zegarów o geometrycznym kształcie, pojawiły się zegary wyklejane.

Od teraz tylko mechanizm zegarowy musi przyjmować konkretny kształt – jego otoczka może dowolnie rozchodzić się po ścianie, tworząc fantazyjne wzory. Spirala w kształcie muszli? Bogaty ornament jak z orientalnego pałacu?

A może zwariowane, dwukolorowe serce? Każdy kształt jest możliwy, ponieważ nowoczesny zegar to tak naprawdę… ścienna naklejka! Zdobienia czasomierza mogą przyjmować postać nawet długich. Skomplikowanych i subtelnych układów linii, których nie wykonałaby żadna fabryka.

Wraz ze zmianą kształtu zegarów, zmieniły się również ich kolory. Nowoczesne czasomierze to istna feeria barw: znajdziemy wśród nich między innymi czerwień. Róż, zieleń, fiolet, granat i srebro o metalicznym połysku. Dopiero teraz zegary stają się dekoracją godną współczesnych wnętrz i ich prawdziwą ozdobą.

Zegary samoprzylepne – piękne zegary ścienne w formie naklejki

Jeśli wyklejany zegar Ci nie wystarczy, sięgnij po coś jeszcze wyraźniejszego i wybierz fototapetę z motywem wskazówek i tarczy. Te wielkoformatowe zdjęcia i grafiki mogą wprowadzić do Twojej sypialni. Kuchni lub salonu cudowną atmosferę starej architektury, z wysokimi wieżami zabytkowych kościołów lub ratuszy górujących nad miastem.

Możesz również potraktować tarczę i wskazówki jako symbol planów na przyszłość! Pełne energii fototapety i grafiki np. z wizerunkami budzików sprawią, że zawsze. Gdy spojrzysz na ozdobioną nimi ścianę, poczujesz w sobie zapał do realizacji Twoich marzeń i planów.

x